Велошина Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4
Ціни на Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride City 26x1.75 | від 73 zł | 6 пропозицій | ||
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 | від 74 zł | 3 пропозиції | ||
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 | від 76 zł | 5 пропозицій | ||
Continental Ride City 28x1.75 | від 86 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →