Велошина Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8
Відео 7Фото 9 |
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental Ride Tour 28" opona rowerowa czarna szerokość opony 37-622 28 | 81 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Ride Tour 28 x 1.45 CO0101155 | 80 zł |
Continental Tire Ride Tour Black 37-622mm 01011550000 | 56 zł |
Opona Continental Tour Ride 28 (622X37) CO0122291 black black 700 x 35C | 80 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8
Ціни на Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride Tour 16x1.75 | від 70 zł | 1 пропозиція | ||
Continental Ride Tour 20x1.75 | від 113 zł | 1 пропозиція | ||
Continental Ride Tour 24x1.75 | від 75 zł | 2 пропозиції | ||
Continental Ride Tour 26x1.75 | від 56 zł | 20 пропозицій | ||
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 | від 56 zł | 15 пропозицій | ||
Continental Ride Tour 28x1.6 | від 48 zł | 22 пропозиції | ||
Continental Ride Tour 28x1.75 | від 69 zł | 2 пропозиції | ||
Continental Ride Tour 700x32C | від 65 zł | 8 пропозицій | ||
Continental Ride Tour 700x35C | від 65 zł | 1 пропозиція | ||
Continental Ride Tour 700x47C | від 61 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →