Opona rowerowa Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa CONTINENTAL Ride Tour 28 x 1.45 CO0101155 | 80 zł |
Continental Tire Ride Tour Black 37-622mm 01011550000 | 56 zł |
Opona Continental Tour Ride 28 (622X37) CO0122291 black black 700 x 35C | 80 zł |
Continental Opona Continental Ride Tour 28x1,45 (622x37) uniwersalny | 77 zł |
pokaż 5 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8
Ceny na Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride Tour 16x1.75 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 20x1.75 | od 106 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 24x1.75 | od 75 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 26x1.75 | od 56 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 | od 56 zł | 14 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.6 | od 48 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.75 | od 69 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x32C | od 65 zł | 8 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x35C | od 65 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 700x47C | od 61 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →