Opona rowerowa Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6
Zdjęcia 12 |
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Road Cruiser 700x40c 11101306 | 87 zł |
Schwalbe Schwalbe Road Cruiser 29/28" (622 mm) Black Opona do rowerów trek | 114 zł |
Schwalbe Road Cruiser 700x40c Coffee sides 11101220 | 65 zł |
Modyfikacje Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6
Ceny na Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 20x1.75 | od 43 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 26x1.75 | od 48 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 27.5x1.4 | od 71 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.4 | od 52 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.6 | od 65 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Road Cruiser K-Guard 28x1.25 | od 52 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →