Opona rowerowa Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0
Zdjęcia 11 |
Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe BigBen 28x2.00" 50-622 brown 11100568V | 109 zł |
Schwalbe Gig Ben 28´´ X 2.00 Rigid Urban Tyre Brązowy 28´´ x 2.00 | 92 zł |
Schwalbe Big Ben 28" x 2,00" 11101224 | 74 zł |
Schwalbe Big Ben 28´´ X 2.00 Rigid Urban Tyre Brązowy 28´´ x 2.00 | 74 zł |
Modyfikacje Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0
Ceny na Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Big Ben K-Guard 26x2.15 | od 91 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Big Ben K-Guard 27.5x2.0 | od 96 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0 | od 74 zł | 4 oferty |
Polecamy