Opona rowerowa Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.4
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.4 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.4
Ceny na Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.4 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.1 | od 78 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.4 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.5 | od 85 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 28x1.25 | od 65 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Delta Cruiser Plus PunctureGuard 700x47C | od 117 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →