Opona rowerowa Schwalbe Big Ben K-Guard 26x2.15
Zdjęcia 11 |
Schwalbe Big Ben K-Guard 26x2.15 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Modyfikacje Schwalbe Big Ben K-Guard 26x2.15
Ceny na Schwalbe Big Ben K-Guard 26x2.15 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Big Ben K-Guard 26x2.15 | od 87 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Big Ben K-Guard 27.5x2.0 | od 96 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Big Ben K-Guard 28x2.0 | od 74 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →