Opona rowerowa Continental Race King Performance 27.5x2.2
Zdjęcia 7 |
Continental Race King Performance 27.5x2.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Race King Performance 27.5x2.2
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King 27.5 x 2.2 MTB CO0150154 | 85 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King 27.5 x 2.2 MTB CO0150154 CO0150433 | 85 zł |
Modyfikacje Continental Race King Performance 27.5x2.2
Ceny na Continental Race King Performance 27.5x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King Performance 27.5x2.0 | od 63 zł | 16 oferty | ||
Continental Race King Performance 27.5x2.2 | od 85 zł | 3 oferty | ||
Continental Race King Performance 29x2.0 | od 88 zł | 2 oferty | ||
Continental Race King Performance 29x2.2 | od 88 zł | 7 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →