Opona rowerowa Continental Race King 26x2.0
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Continental Race King 26x2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Race King 26x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa CONTINENTAL Race King 26 x 2.0 CO0150311 | 120 zł |
Continental Tire Race King Performance 26x2.0 Foldable 0150311 | 104 zł |
Continental Opona MTB Continental Race King 26x2.0 ShieldWall PureGrip cza | 160 zł |
Continental Race King 26´´ X 2.00 Mtb Tyre Czarny 26´´ x 2.00 | 102 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Race King 26x2.0
Ceny na Continental Race King 26x2.0 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King 26x2.0 | od 102 zł | 5 oferty | ||
Continental Race King 26x2.2 | od 213 zł | 5 oferty | ||
Continental Race King 27.5x2.0 | od 85 zł | 2 oferty | ||
Continental Race King 27.5x2.2 | od 104 zł | 6 oferty | ||
Continental Race King 29x2.2 | od 125 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →