Opona rowerowa Continental Race King 27.5x2.2
Wideo 21Zdjęcia 11 |
Continental Race King 27.5x2.2 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Race King 27.5x2.2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Tire Race King Performance Foldable 27.5x2.2 0150292 | 104 zł |
Opona Continental Race King ShieldWall | 135 zł |
Continental Opona MTB Continental Race King 27.5x2.2 ShieldWall PureGrip c | 143 zł |
Continental Race King Protection Blackchili Tubeless 27.5´´ X 2.20 Mtb Tyr | 221 zł |
Continental Race King 27,5" x 2,2" (55-584) Folding tire 0100914 | 204 zł |
Continental Race King Tubeless 27.5´´ X 2.20 Mtb Tyre Czarny 27.5´´ x 2.20 | 114 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Race King 27.5x2.2
Ceny na Continental Race King 27.5x2.2 |
---|---|---|---|---|
Continental Race King 26x2.0 | od 102 zł | 5 oferty | ||
Continental Race King 26x2.2 | od 213 zł | 6 oferty | ||
Continental Race King 27.5x2.0 | od 85 zł | 2 oferty | ||
Continental Race King 27.5x2.2 | od 104 zł | 6 oferty | ||
Continental Race King 29x2.2 | od 100 zł | 3 oferty |
Polecamy