Opona rowerowa Michelin Country Trail 26x2.0
Zdjęcia 10 |
Michelin Country Trail 26x2.0 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Michelin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Michelin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Michelin Country Trail 26x2.0
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Michelin Country Race´R 26 x 2,10" (54-559) 537359 | 65 zł |
Opona rowerowa Michelin Country Racer 26x2.10 Access Line Wire | 72 zł |
Michelin Michelin Country Racer 26" (559 mm) Black 2.1 Opona rowerowa MTB | 90 zł |
Michelin, Opona 26 x 2,10, Country RACE'R 670g | 75 zł |
Opona rowerowa Michelin Country Gripr | 72 zł |
Polecamy