Opona rowerowa Continental Grand Prix 4-Season 700x25C (0100175)
Zdjęcia 3 |
Continental Grand Prix 4-Season 700x25C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Grand Prix 4-Season 700x25C
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Grand Prix 4 season 700x25 0100175 | 256 zł |
Continental grand prix 4-season opona rowerowa, 700x25 | 299 zł |
Continental Continental Grand Prix 4-S 29/28" (622 mm) 25.0 Black Folding | 333 zł |
CONTINENTAL OPONA 28 GRAND PRIX 4-SEASON 25-622 ZWIJANA CZARNA 0100175 | 300 zł |
Continental Grand Prix 4 Season 700c X 25 Road Tyre Czarny 700C x 25 | 232 zł |
Modyfikacje Continental Grand Prix 4-Season 700x25C
Ceny na Continental Grand Prix 4-Season 700x25C |
---|---|---|---|---|
Continental Grand Prix 4-Season 700x23C | od 209 zł | 3 oferty | ||
Continental Grand Prix 4-Season 700x25C | od 232 zł | 6 oferty | ||
Continental Grand Prix 4-Season 700x28C | od 230 zł | 4 oferty | ||
Continental Grand Prix 4-Season 700x32C | od 235 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →