Opona rowerowa Schwalbe Billy Bonkers Folding 26x2.1
Zdjęcia 16 |
Schwalbe Billy Bonkers Folding 26x2.1 18x2.0"26x2.1" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Billy Bonkers Folding 26x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona SCHWALBE 26x2.1 BILLY BONKERS Drut Dirt | 111 zł |
Schwalbe Billy Bonkers 26x2.10 11654378 | 109 zł |
Schwalbe Billy Bonkers Hs600 Tubular 26´´ X 2.10 Mtb Tyre Czarny 26´´ x 2. | 123 zł |
Schwalbe Billy Bonkers Performance Tubeless 26´´ X 2.10 Mtb Tyre Czarny 26 | 131 zł |
Modyfikacje Schwalbe Billy Bonkers Folding 26x2.1
Ceny na Schwalbe Billy Bonkers Folding 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Billy Bonkers Folding 18x2.0 | od 112 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Billy Bonkers Folding 26x2.1 | od 109 zł | 5 oferty |
Polecamy