Opona rowerowa Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1
Zdjęcia 4 |
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1 |
|
Może być również montowany na e-rowerach, dobrze nadaje się do dużych prędkości
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Marathon Plus MTB 26x2.10 11101005 | 143 zł |
Schwalbe Schwalbe Marathon Plus MTB 26" (559 mm) Black-Reflex 2.1 Opona ro | 183 zł |
Schwalbe Marathon Plus Tour Smartguard Dual 26´´ X 2.10 Rigid Mtb Tyre Cza | 150 zł |
Modyfikacje Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1
Ceny na Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.1 | od 143 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 26x2.25 | od 126 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 27.5x2.1 | od 117 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 27.5x2.25 | od 143 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.1 | od 136 zł | 4 oferty | ||
Schwalbe Marathon Plus MTB SmartGuard 29x2.25 | od 139 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →