Opona rowerowa Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.1
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smart Sam Plus GreenG Addix 26x2.10" Snakeskin 11101177.01 | 96 zł |
Schwalbe Schwalbe SMART SAM PLUS, tires (black, clincher, ETRTO 54-559) | 104 zł |
Schwalbe Schwalbe Smart Sam+ 26" (559 mm) Black 2.1 Opona rowerowa MTB Bla | 150 zł |
Schwalbe Smart Samoa Plus 26´´ X 2.10 Mtb Tyre Czarny 26´´ x 2.10 | 98 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.1
Ceny na Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.1 | od 96 zł | 5 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 26x2.25 | od 108 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 27.5x2.25 | od 100 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 29x2.1 | od 109 zł | 2 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 29x2.25 | od 113 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Smart Sam Plus GreenGuard 700x40C | od 91 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →