Opona rowerowa Mitas Triton R08 Classic 26x2.25
Mitas Triton R08 Classic 26x2.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas Triton R08 Classic 26x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona MTB 26 x 225 mitas Triton Black TR 60-559 Crampons 181262 | 54 zł |
MITAS TRITON R08 26x2,25 (57-559) - opona rowerowa | 55 zł |
Mitas opona rowerowa r08 triton 26x2,25 | 54 zł |
Opona rowerowa 26 2,25 559-57 Kross Mitas TRITON | 58 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →