Opona rowerowa Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1
Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1 26x2.1"29x2.1" |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Reifen Mitas Ocelot 29 X 210 5-10952471-072 | 55 zł |
MITAS OCELOT V85 29x2,10 (54-662) - opona MTB | 52 zł |
Mitas opona rowerowa ocelot v85 29x2,10 | 54 zł |
Mitas Ocelot V85 29X2,10 (54-662) - Opona Mtb | 57 zł |
Modyfikacje Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1
Ceny na Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Mitas Ocelot V85 Classic 26x2.1 | od 52 zł | 5 oferty | ||
Mitas Ocelot V85 Classic 29x2.1 | od 52 zł | 5 oferty |
Polecamy