Opona rowerowa Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1
Wideo 1Zdjęcia 8 |
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1
Ceny na Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 26x2.1 | od 52 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 26x2.25 | od 56 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 27.5x2.25 | od 61 zł | 3 oferty | ||
Schwalbe Rapid Rob K-Guard 29x2.1 | od 61 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →