Opona rowerowa Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1
Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Mitas 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Mitas.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MITAS Cheetah R15 Classic Cover 22 275x210 NE czarny 1702773501 | 48 zł |
Mitas opona rowerowa cheetah r15 27,5x2,10 | 50 zł |
MITAS Opona CHEETAH R15 27,5x2,10 | 50 zł |
Mitas Cheetah R15 27,5X2,10 - Opona Rowerowa | 53 zł |
Opona rowerowa Mitas 27,5x2,10 Cheetah | 59 zł |
Modyfikacje Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1
Ceny na Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1 |
---|---|---|---|---|
Mitas Cheetah R15 Classic 20x2.1 | od 36 zł | 4 oferty | ||
Mitas Cheetah R15 Classic 27.5x2.1 | od 48 zł | 7 oferty | ||
Mitas Cheetah R15 Classic 29x2.1 | od 54 zł | 5 oferty |
Polecamy