Велошина Mitas Triton R08 Classic 26x2.25
Mitas Triton R08 Classic 26x2.25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mitas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mitas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mitas Triton R08 Classic 26x2.25
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Opona MTB 26 x 225 mitas Triton Black TR 60-559 Crampons 181262 | 54 zł |
MITAS TRITON R08 26x2,25 (57-559) - opona rowerowa | 55 zł |
Mitas opona rowerowa r08 triton 26x2,25 | 54 zł |
Opona rowerowa 26 2,25 559-57 Kross Mitas TRITON | 58 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →