Opona rowerowa Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6
Zdjęcia 4 | 113 zł Kup! Schwalbe Schwalbe Hurricane 29/28" (622 mm) Black 1.6 Opona rowerowa MTB BMuziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę |
Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Zaawansowane funkcje i możliwości opony rowerowej Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6:
- Dostępna opcja z odblaskowym paskiem
Modyfikacje Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6
Ceny na Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hurricane Performance 27.5x2.25 | od 79 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 | od 113 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 | od 78 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →