Opona rowerowa Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 (11159048)
Zdjęcia 4 |
Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Schwalbe 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Schwalbe.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Schwalbe Hurricane Performance, 29x2,25 11159048 | 83 zł |
Schwalbe Schwalbe Hurricane, tires (black, ETRTO: 57-622) | 97 zł |
Schwalbe Schwalbe Hurricane 29/28" (622 mm) Black 2.25 Opona rowerowa MTB | 109 zł |
Schwalbe Hurricane Performance 29´´ X 2.25 Rigid Mtb Tyre Czarny 29´´ x 2. | 78 zł |
Modyfikacje Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25
Ceny na Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 |
---|---|---|---|---|
Schwalbe Hurricane Performance 27.5x2.25 | od 79 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Hurricane Performance 28x1.6 | od 113 zł | 1 oferta | ||
Schwalbe Hurricane Performance 29x2.25 | od 78 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →