Opona rowerowa Continental Ride City 28x1.75
Continental Ride City 28x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ride City 28x1.75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
CONTINENTAL OPONA 28 0101556 RIDE CITY 47-622 DRUT CZARNA REFLEX | 105 zł |
Continental Opona Continental Ride City 28 x 1,75 (47-622) Reflex Drutówka | 99 zł |
Continental Ride City Reflex 700c X 47 Rigid Urban Tyre Czarny 700C x 47 | 86 zł |
Continental Ride City 28´´ X 1.75 Rigid Urban Tyre Posrebrzany 28´´ x 1.75 | 90 zł |
Modyfikacje Continental Ride City 28x1.75
Ceny na Continental Ride City 28x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride City 26x1.75 | od 71 zł | 6 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 1/4x1 3/4 | od 74 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride City 28x1 3/8x1 5/8 | od 76 zł | 4 oferty | ||
Continental Ride City 28x1.75 | od 86 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →