Opona rowerowa Continental Ride Tour 28x1.6
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Continental Ride Tour 28x1.6 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ride Tour 28x1.6
Wszystkie ceny 18 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental 1011590000 Tyre Unisex-Adult Black 28" 700 x 47C 45C 28 x 175 | 66 zł |
Continental, Opona 28 x 1,60 700 x 42C Tour Ride, czarna drut | 78 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Ride Tour 28 x 1.75 CO0101159 | 90 zł |
Continental Tire Ride Tour Reflex 47-622 101160 | 48 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Ride Tour 28 x 1.75 CO0101159 | 90 zł |
pokaż 13 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Ride Tour 28x1.6
Ceny na Continental Ride Tour 28x1.6 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride Tour 16x1.75 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 20x1.75 | od 106 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 24x1.75 | od 75 zł | 4 oferty | ||
Continental Ride Tour 26x1.75 | od 56 zł | 16 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 | od 56 zł | 8 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.6 | od 48 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.75 | od 69 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x32C | od 65 zł | 8 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x35C | od 65 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x47C | od 61 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →