Opona rowerowa Continental Ride Tour 700x32C
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Continental Ride Tour 700x32C |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Ride Tour 700x32C
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Opona rowerowa CONTINENTAL Ride Tour 700 x 32C CO0101153 | 80 zł |
Continental Tire Ride Tour Black 32-622mm 0101153 | 65 zł |
Opona rowerowa CONTINENTAL Ride Tour 700 x 32C CO0101153 | 80 zł |
Continental CONTINENTAL OPONA 28 RIDE TOUR 32-622 DRUT CZARNA 0101153 | 88 zł |
Continental, Opona trekkingowa, TOUR RIDE, drutowana, 700x32C, 28' | 102 zł |
Opona trekkingowa Continental Ride Tour 700 x 32C czarna drutowa | 82 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Ride Tour 700x32C
Ceny na Continental Ride Tour 700x32C |
---|---|---|---|---|
Continental Ride Tour 16x1.75 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 20x1.75 | od 106 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 24x1.75 | od 75 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 26x1.75 | od 56 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 | od 56 zł | 14 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.6 | od 48 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.75 | od 69 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x32C | od 65 zł | 8 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x35C | od 65 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 700x47C | od 61 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →