Opona rowerowa Continental Ride Tour 24x1.75
Wideo 7Zdjęcia 9 |
Continental Ride Tour 24x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Ride Tour 24x1.75
Ceny na Continental Ride Tour 24x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Ride Tour 16x1.75 | od 70 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 20x1.75 | od 106 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 24x1.75 | od 75 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 26x1.75 | od 56 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1 3/8x1 5/8 | od 56 zł | 14 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.6 | od 48 zł | 22 oferty | ||
Continental Ride Tour 28x1.75 | od 69 zł | 2 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x32C | od 65 zł | 8 oferty | ||
Continental Ride Tour 700x35C | od 65 zł | 1 oferta | ||
Continental Ride Tour 700x47C | od 61 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →