Opona rowerowa CST Tires C-219 28x1.75
CST Tires C-219 28x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog CST Tires 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele CST Tires.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup CST Tires C-219 28x1.75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Cst Opona rowerowa CST 28 x 1.75 C-219 | 37 zł |
CST, Opona rowerowa, CST 28 x 1.75 C-219, rozmiar uniwersalny | 65 zł |
Opona rowerowa CST 28 x 1.75 C-219 | 65 zł |
Modyfikacje CST Tires C-219 28x1.75
Ceny na CST Tires C-219 28x1.75 |
---|---|---|---|---|
CST Tires C-219 24x1.75 | od 30 zł | 5 oferty | ||
CST Tires C-219 26x1.75 | od 37 zł | 6 oferty | ||
CST Tires C-219 28x1.75 | od 37 zł | 4 oferty |
Polecamy