Opona rowerowa Continental Double Fighter III 16x1.75
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Continental Double Fighter III 16x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Continental Double Fighter III 16x1.75
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Continental Tire Double Fighter Iii Sport 16x1.75 0101232 | 56 zł |
Opona Continental Double Fighter III | 76 zł |
Continental, Opona rowerowa, Double Fighter III CO0101232, 16x1,75 | 60 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Double Fighter III 16x1.75
Ceny na Continental Double Fighter III 16x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Double Fighter III 16x1.75 | od 56 zł | 4 oferty | ||
Continental Double Fighter III 24x1.75 | od 59 zł | 2 oferty | ||
Continental Double Fighter III 24x2.0 | od 70 zł | 3 oferty | ||
Continental Double Fighter III 26x1.9 | od 78 zł | 3 oferty | ||
Continental Double Fighter III 27.5x2.0 | od 75 zł | 2 oferty | ||
Continental Double Fighter III 29x2.0 | od 69 zł | 7 oferty | ||
Continental Double Fighter III 700x35C | od 74 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →