Opona rowerowa Continental Double Fighter III 24x1.75
Wideo 3Zdjęcia 15 |
Continental Double Fighter III 24x1.75 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Continental 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Continental.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Wideo recenzje
Modyfikacje Continental Double Fighter III 24x1.75
Ceny na Continental Double Fighter III 24x1.75 |
---|---|---|---|---|
Continental Double Fighter III 16x1.75 | od 56 zł | 4 oferty | ||
Continental Double Fighter III 24x1.75 | od 59 zł | 2 oferty | ||
Continental Double Fighter III 24x2.0 | od 70 zł | 4 oferty | ||
Continental Double Fighter III 26x1.9 | od 78 zł | 3 oferty | ||
Continental Double Fighter III 27.5x2.0 | od 75 zł | 2 oferty | ||
Continental Double Fighter III 29x2.0 | od 72 zł | 6 oferty | ||
Continental Double Fighter III 700x35C | od 59 zł | 4 oferty |
Polecamy