Lampka rowerowa Lezyne Strip Drive Front
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Lezyne Strip Drive Front |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne Strip Drive Front
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampka przednia Lezyne Strip Drive 400 lumenów usb czarna 1-led-21F-v304 | 181 zł |
Lampka rowerowa przednia Lezyne Strip Drive | 161 zł |
Lezyne, Lampka przednia, Strip Drive 400, czarny | 123 zł |
Lampka przednia Lezyne STRIP DRIVE 400 lumenów, usb, czarna | 207 zł |
Lezyne Strip Drive Front Light Czarny 400 Lumens | 128 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →