Велоліхтар Lezyne Fusion Drive Pro 600+
Фото 8 |
Lezyne Fusion Drive Pro 600+ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Fusion Drive Pro 600+
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lampka rowerowa przednia Lezyne Fusion Drive Pro 600+#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plПоскаржитись | 203 zł |
Lezyne Lezyne Fusion Drive Pro 600+/Strip Drive 300+ Pair Satin Black/BlacTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:PRZEDN Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 323 zł |
Lezyne Fusion Drive 600+ Front Light Posrebrzany 600 LumensFusion Drive Pro 600+ Front to przyjazny dla budżetu, bogaty w funkcje rowerowy reflektor zaprojektowany, aby podnieść komfor... щеt jazdy. Zapewnia mocne i długotrwałe oświetlenie z maksymalną mocą wyjściową 600 lumenów i czasem pracy do 36 godzin.Ten reflektor oferuje sześć trybów pracy, w tym bardzo uciążliwy tryb Daytime Flash zapewniający maksymalną widoczność w godzinach dziennych, a inteligentny wskaźnik zasilania wyświetla czas pracy baterii. Konstrukcja z aluminium obrabianego CNC z żebrami chłodzącymi zapewnia trwałość i wydajne odprowadzanie ciepła, świeży projekt optyczny zwiększa rozpraszanie światła, a opcjonalny uchwyt GoPro umożliwia różnorodne opcje montażu. Dzięki wodoodpornemu ładowaniu USB-C (kabel nie jest dołączony), kompatybilności z Infinite Light Power Pack+ oraz rygorystycznym testom wodoodporności IPX7 ten reflektor jest gotowy towarzyszyć Ci w każdej przygodzie.Lezy BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 182 zł |
Lezyne Lezyne Fusion Drive Pro 600+ Front 600 lm Satin Black Oświetlenie rTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Fusion Drive Pro 600+ Front to niedroga, bogata w funkcje lampka... щеrowerowa zaprojektowana, aby zwiększyć Twoje wrażenia z jazdy. Zapewnia mocne i długotrwałe oświetlenie o maksymalnej mocy 600 lumenów i czasie pracy do 36 godzin. To światło oferuje sześć trybów mocy, w tym bardzo zakłócający błysk w ciągu dnia zapewniający maksymalną widoczność w ciągu dnia, a inteligentny wskaźnik zasilania wyświetla czas pracy akumulatora. Obrabiana CNC aluminiowa konstrukcja z żeberkami chłodzącymi gwarantuje trwałość i efektywne odprowadzanie ciepła, świeża konstrukcja optyczna poprawia rozpraszanie światła, a opcjonalny uchwyt GoPro pozwala na wszechstronne opcje montażu. Dzięki wodoodpornemu ładowaniu przez USB-C (kabel nie jest dołączony do zestawu), kompatybilności z Infinite Light Power Pack+ i rygorystycznym testom wodoodporności IPX7, ta latarka jest gotowa towarzyszyć Ci w każdej przygodzie. Lezyne Infinite Power Pack+ został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny ze światłami LED USB-C w celu wydłużenia czasu pracy. Oryginalny zasilacz Infinite Light Power Pack nie jest kompatybilny z tą latarką. OKULAR: Maks. lumenów: 600 Maksymalny czas pracy: 36 godzin Pojemność baterii (mAh): 1900 Typ ładowania: USB-C Cechy: IPX7, lampa błyskowa do jazdy dziennej, pakiet Infinite Light Power Pack+
Zaprojekt Muziker.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 187 zł |
Lezyne Fusion Drive Pro 600+ / Strip Drive 300+ Light Set Czerwony 600 / 3Przednie światło: Fusion Drive Pro 600+: Niedrogie i wydajne, zapewnia 600 lumenów przez do 36 godzin.Oferuje sześć trybów, w... щеtym miganie w ciągu dnia, wytrzymałą konstrukcję z aluminium, wodoodporne ładowanie USB-C oraz kompatybilność z mocowaniem GoPro, dzięki czemu można je wszechstronnie wykorzystywać.G BikeinnДоставка: по Польщі Поскаржитись | 322 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 194 zł
велофара, 600 лм, режимів роботи 9, яскравості 4, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 216 zł
велофара, 700 лм, режимів роботи 8, яскравості 4, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 150 zł
велофара, 500 лм, режимів роботи 8, яскравості 3, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 153 zł
велофара, дальність 140 м, 600 лм, режимів роботи 5, яскравості 3, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 265 zł
велофара, 1500 лм, режимів роботи 6, яскравості 2, акумулятор, ударостійкий, USB-порт, кріплення на шолом
від 232 zł
велофара, дальність 160 м, 1000 лм, режимів роботи 5, яскравості 4, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 258 zł
велофара, 1000 лм, режимів роботи 7, яскравості 4, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 184 zł
велофара, 500 лм, режимів роботи 8, яскравості 3, акумулятор, ударостійкий, USB-порт
від 289 zł
велофара, 1000 лм, режимів роботи 6, яскравості 2, акумулятор, ударостійкий, USB-порт, кріплення на шолом
від 177 zł
велофара, дальність 90 м, режимів роботи 4, яскравості 4, акумулятор, USB-порт
від 239 zł
велофара, 320 лм, режимів роботи 8, яскравості 2, акумулятор, USB-порт