Lampka rowerowa Lezyne Fusion Drive Pro 600+
Zdjęcia 8 |
Lezyne Fusion Drive Pro 600+ |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne Fusion Drive Pro 600+
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lampka rowerowa przednia Lezyne Fusion Drive Pro 600+#html-body [data-pb-style= Sprint-rowery.plZłóż skargę | 203 zł |
Lezyne Lezyne Fusion Drive Pro 600+/Strip Drive 300+ Pair Satin Black/BlacTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:PRZEDN Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 323 zł |
Lezyne Fusion Drive 600+ Front Light Posrebrzany 600 LumensFusion Drive Pro 600+ Front to przyjazny dla budżetu, bogaty w funkcje rowerowy reflektor zaprojektowany, aby podnieść komfor... więcejt jazdy. Zapewnia mocne i długotrwałe oświetlenie z maksymalną mocą wyjściową 600 lumenów i czasem pracy do 36 godzin.Ten reflektor oferuje sześć trybów pracy, w tym bardzo uciążliwy tryb Daytime Flash zapewniający maksymalną widoczność w godzinach dziennych, a inteligentny wskaźnik zasilania wyświetla czas pracy baterii. Konstrukcja z aluminium obrabianego CNC z żebrami chłodzącymi zapewnia trwałość i wydajne odprowadzanie ciepła, świeży projekt optyczny zwiększa rozpraszanie światła, a opcjonalny uchwyt GoPro umożliwia różnorodne opcje montażu. Dzięki wodoodpornemu ładowaniu USB-C (kabel nie jest dołączony), kompatybilności z Infinite Light Power Pack+ oraz rygorystycznym testom wodoodporności IPX7 ten reflektor jest gotowy towarzyszyć Ci w każdej przygodzie.Lezy BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 182 zł |
Lezyne Lezyne Fusion Drive Pro 600+ Front 600 lm Satin Black Oświetlenie rTo jest automatyczne tłumaczenie wygenerowane przez software:Fusion Drive Pro 600+ Front to niedroga, bogata w funkcje lampka... więcejrowerowa zaprojektowana, aby zwiększyć Twoje wrażenia z jazdy. Zapewnia mocne i długotrwałe oświetlenie o maksymalnej mocy 600 lumenów i czasie pracy do 36 godzin. To światło oferuje sześć trybów mocy, w tym bardzo zakłócający błysk w ciągu dnia zapewniający maksymalną widoczność w ciągu dnia, a inteligentny wskaźnik zasilania wyświetla czas pracy akumulatora. Obrabiana CNC aluminiowa konstrukcja z żeberkami chłodzącymi gwarantuje trwałość i efektywne odprowadzanie ciepła, świeża konstrukcja optyczna poprawia rozpraszanie światła, a opcjonalny uchwyt GoPro pozwala na wszechstronne opcje montażu. Dzięki wodoodpornemu ładowaniu przez USB-C (kabel nie jest dołączony do zestawu), kompatybilności z Infinite Light Power Pack+ i rygorystycznym testom wodoodporności IPX7, ta latarka jest gotowa towarzyszyć Ci w każdej przygodzie. Lezyne Infinite Power Pack+ został zaprojektowany tak, aby był kompatybilny ze światłami LED USB-C w celu wydłużenia czasu pracy. Oryginalny zasilacz Infinite Light Power Pack nie jest kompatybilny z tą latarką. OKULAR: Maks. lumenów: 600 Maksymalny czas pracy: 36 godzin Pojemność baterii (mAh): 1900 Typ ładowania: USB-C Cechy: IPX7, lampa błyskowa do jazdy dziennej, pakiet Infinite Light Power Pack+
Zaprojekt Muziker.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 187 zł |
Lezyne Fusion Drive Pro 600+ / Strip Drive 300+ Light Set Czerwony 600 / 3Przednie światło: Fusion Drive Pro 600+: Niedrogie i wydajne, zapewnia 600 lumenów przez do 36 godzin.Oferuje sześć trybów, w... więcejtym miganie w ciągu dnia, wytrzymałą konstrukcję z aluminium, wodoodporne ładowanie USB-C oraz kompatybilność z mocowaniem GoPro, dzięki czemu można je wszechstronnie wykorzystywać.G BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 322 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 194 zł
lampka przednia, 600 lm, trybów pracy 9, jasność 4, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 216 zł
lampka przednia, 700 lm, trybów pracy 8, jasność 4, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 150 zł
lampka przednia, 500 lm, trybów pracy 8, jasność 3, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 153 zł
lampka przednia, zasięg 140 m, 600 lm, trybów pracy 5, jasność 3, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 265 zł
lampka przednia, 1500 lm, trybów pracy 6, jasność 2, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB, mocowanie na kask
od 232 zł
lampka przednia, zasięg 160 m, 1000 lm, trybów pracy 5, jasność 4, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 258 zł
lampka przednia, 1000 lm, trybów pracy 7, jasność 4, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 184 zł
lampka przednia, 500 lm, trybów pracy 8, jasność 3, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB
od 289 zł
lampka przednia, 1000 lm, trybów pracy 6, jasność 2, akumulator, odporna na wstrząsy, Port USB, mocowanie na kask
od 177 zł
lampka przednia, zasięg 90 m, trybów pracy 4, jasność 4, akumulator, Port USB
od 239 zł
lampka przednia, 320 lm, trybów pracy 8, jasność 2, akumulator, Port USB