Lampka rowerowa tylna Lezyne Femto Drive Rear
Lezyne Femto Drive Rear |
Rodzaj | lampka tylna | Diod (szt.) | 1 szt. | Trybów pracy | 3 | Czas pracy | 60 h | Źródło zasilania | 2хCR2032 | Materiał obudowy | aluminium | Ochrona przed wilgocią | + | Odporność na wstrząsy | | Mocowanie | elastyczne | Uchwyt do szybkiego montażu | | Waga | 31 g | Data dodania do E-Katalog | styczeń 2016 | Oznaczenie producenta | 4712805 977819
4712805 977833
4712805 977871 Pokaż kolejne ↓4712805 978427
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem
zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Kup Lezyne Femto Drive Rear
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Lampka rowerowa tylna Lezyne Femto Drive#html-body [data-pb-style=YCV7T53]{justify-content:flex-start;display:flex;flex-direction:column;background-position:left top... więcej;background-size:cover;background-repeat:no-repeat;background-attachment:scroll}Nowość na rynku rowerowym: Lampka tylna Lezyne Femto Drive! Cześć, miłośniku aktywności na dwóch kółkach! Mamy dla Ciebie ekscytującą wiadomość – przedstawiamy nową lampkę rowerową tylną, która zrewolucjonizuje Twoje nocne przejażdżki. Poznaj Lampkę Lezyne Femto Drive – kompaktową, potężną i niezwykle stylową! Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu Twoje bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Lampka Lezyne Femto Drive zapewni Ci widoczność na drodze nawet w najgorszych warunkach pogodowych i oświetleniowych. Dzięki jej potężnemu światłu LED z różnymi trybami świecenia – stałym, migającym i pulsującym – będziesz widoczny dla innych użytkowników drogi na znacznie większą odległość. Nikt nie przeoczy Ciebie na drodze! Design, który zachwyci Nie tylko bezpieczeństwo, ale także styl Sprint-rowery.plZłóż skargę | 63 zł | | |
|
| Lampka Tylna Lezyne Led Femto Drive 7 Lumenów, CzarnaLampka Tylna Lezyne Led Femto Drive 7 Lumenów, Czarna Decathlon.plZłóż skargę | 70 zł | | |
|
| Lezyne, Lampka tylna, Led Fem to drive, srebrnyLezyne, Lampka tylna, Led Fem to drive, srebrny • aluminiowa obudowa, która wykonana została z wysoką precyzją z obrabianego... więcejcnc aluminium, która zapewnia du... Empik.plZłóż skargę | 115 zł | | |
|
| Lezyne Femto Usb Rear Light Czerwony 15 LumensFemto USB Drive Rear to kompaktowy i lekki tylny rowerowy odblask LED z ładowaniem przez USB. Jego trwała konstrukcja jest mi... więcejnimalna i posiada klasę wodoodporności IPX7. Uniwersalny pasek montażowy szybko montuje się do różnych rozmiarów słupków. Pięć trybów wyjścia oferuje do 5 lumenów, a niestandardowa soczewka Wide Angle Optics zapewnia widoczność do 270°. Femto USB Rear może działać do 15 godzin i jest łatwo ładowany za pomocą dołączonego kabla Micro USB. Bezpieczna, gwintowana pokrywa Composite Matrix utrzymuje port USB w czystości i szczelności. Femto USB jest idealny dla dojeżdżających do pracy i rekreacyjnych rowerzystów szukających prostego i niedrogiego sposobu na zwiększenie widoczności.Specyfikacja:- Maksymalna liczba lumenów: 5- Maksymalny czas pracy: 15 godzin- Pojemność baterii (mAh): 210- Typ ładowania: Micro USB- Waga: 24 g- Cechy: IPX7 BikeinnDostawa: w Polsce Złóż skargę | 72 zł | | |
|
| Lezyne, Lampka tylna, Fem to drive, czarnyLezyne, Lampka tylna, Fem to drive, czarny • aluminiowa obudowa, która wykonana została z wysoką precyzją z obrabianego cnc a... więcejluminium, która zapewnia dużą tr... Empik.plZłóż skargę | 70 zł | | |
Dynamika cen dla Lezyne Femto Drive Rear