Lampka rowerowa Lezyne Femto Drive Pair (4712805 977895)
Zdjęcia 8 |
Lezyne Femto Drive Pair |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne Femto Drive Pair
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zestaw lampki LEZYNE LED FEMTO DRIVE PAIR przód 15 lumenów czarna, tył 7 l | 120 zł |
Zestaw lampek Lezyne Femto Drive Pair | 118 zł |
Lezyne Lezyne Femto Drive Black/Hi Gloss Front 15 lm / Rear 7 lm Oświetlen | 107 zł |
Zestaw lampek Lezyne Femto Drive | 118 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →