Lampka rowerowa Lezyne Connect Smart Pair (4712806 002695)
Zdjęcia 9 |
Lezyne Connect Smart Pair |
|
Synchronizacja z telefonem komórkowym. Sterowanie oświetleniem za pomocą aplikacji
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne Connect Smart Pair
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lezyne Zestaw oświetlenia Lezyne Connect Smart 1000Xl / Ktv Pro Smart Driv | 437 zł |
Zestaw lampek Lezyne Connect Smart 1000XL / KTV Smart | 429 zł |
Lezyne Connect Drive 1000 Xl / Ktv Smart Drive Light Set Czarny 1000 / 75 | 355 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →