Велоліхтар Lezyne Connect Smart Pair (4712806 002695)
Фото 9 |
Lezyne Connect Smart Pair |
|
Синхронізація з мобільним телефоном. Управління освітленням через додаток
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Connect Smart Pair
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lezyne Zestaw oświetlenia Lezyne Connect Smart 1000Xl / Ktv Pro Smart Driv | 437 zł |
Zestaw lampek Lezyne Connect Smart 1000XL / KTV Smart | 429 zł |
Lezyne Connect Drive 1000 Xl / Ktv Smart Drive Light Set Czarny 1000 / 75 | 355 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →