Велоліхтар Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair (4712806 002152)
Фото 5 |
Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lezyne Zestaw lampki MINI DRIVE 400 przód 400 lumenów, KTV PRO tył 75 lume | 309 zł |
Lezyne Lezyne Mini Drive 400 / KTV Pro Pair Czarny Front 400 lm / Rear 75 | 232 zł |
Zestaw oświetlenia Lezyne Mini Drive 400 Przód 400 Lumenów | 230 zł |
Zestaw lampki Lezyne MINI DRIVE 400 przód 400 lumenów, KTV PRO tył 75 lume | 333 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →