Lampka rowerowa Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair (4712806 002152)
Zdjęcia 5 |
Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Lezyne 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Lezyne.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Lezyne Mini Drive 400 KTV Pro Pair
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lezyne Zestaw lampki MINI DRIVE 400 przód 400 lumenów, KTV PRO tył 75 lume | 309 zł |
Lezyne Lezyne Mini Drive 400 / KTV Pro Pair Czarny Front 400 lm / Rear 75 | 232 zł |
Zestaw oświetlenia Lezyne Mini Drive 400 Przód 400 Lumenów | 230 zł |
Zestaw lampki Lezyne MINI DRIVE 400 przód 400 lumenów, KTV PRO tył 75 lume | 333 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →