Rower KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame L
KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame L rama Lrama M |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog KROSS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele KROSS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame L
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kross Hexagon 5.0 29 L (21") - czarny | 2 699 zł |
Rower górski Kross Hexagon 5.0 2023 | 2 294 zł |
Rower Kross Hexagon 5.0 29 czerwony/szary/czarny połysk 2024 | 2 348 zł |
Modyfikacje KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame L
Ceny na KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame L | od 2 294 zł | 5 oferty | ||
KROSS Hexagon 5.0 29 2022 frame M | od 2 294 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →