Велосипед KROSS Trans 3.0 2023 frame M
Фото 21 |
KROSS Trans 3.0 2023 frame M |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Trans 3.0 2023 frame M
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy damski Kross Trans 10 KRTRANS1.0 | 2 299 zł |
Rower trekkingowy Kross Trans 3.0 2022 | 2 124 zł |
Kross Kross Trans 3.0 28 M (19") czarny/szary połysk rower 12 | 2 159 zł |
Rower Kross Trans 3.0 M 28” Męski Czarny Szary | 1 809 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 3.0 R.M | 1 729 zł |
Rower Kross Trans 3.0 M 28” Męski Czarny Szary | 2 499 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 3.0 R.M | 2 499 zł |
Модификації KROSS Trans 3.0 2023 frame M
Ціни на KROSS Trans 3.0 2023 frame M |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 3.0 2023 frame L | від 1 729 zł | 3 пропозиції | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame M | від 1 729 zł | 8 пропозицій | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame S | від 2 099 zł | 8 пропозицій |