Велосипед KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L
Фото 10 |
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy damski Kross Trans 2.0 2022 | 1 699 zł |
Rower Trekkingowy Damski Kross Trans 2.0 R.L | 1 699 zł |
Rower Kross Trans 2.0 28 R19 L Da 2023 nie-bia p | 1 999 zł |
Rower Trekkingowy Damski Kross Trans 2.0 R.L | 1 999 zł |
Модификації KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L
Ціни на KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame L | від 1 699 zł | 5 пропозицій | ||
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame M | від 1 400 zł | 5 пропозицій | ||
KROSS Trans 2.0 Lady 2022 frame S | від 1 449 zł | 4 пропозиції |