Велосипед KROSS Trans 3.0 2023 frame S
Фото 21 |
KROSS Trans 3.0 2023 frame S |
|
Як доглядати велосипед і підготувати його до сезонуБудь-якому велосипеду потрібно приділяти пильну увагу та проводити його якісне обслуговування
Як підібрати велосипед за розміром рами: 5 найважливіших порадРозбираємось, чому універсальні таблиці — не найкращий помічник з вибору рами велосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити KROSS Trans 3.0 2023 frame S
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rower trekkingowy Kross Trans 3.0 2022 | 2 124 zł |
Kross Kross Trans 3.0 28 S 17" czarny/szary połysk rower 12 | 2 099 zł |
Kellys, Rower trekkingowy, Trans 3.0 R17 M Da 28', biały, 2021, damski | 2 299 zł |
Rower Trekkingowy Męski Kross Trans 3.0 R.S | 2 187 zł |
Модификації KROSS Trans 3.0 2023 frame S
Ціни на KROSS Trans 3.0 2023 frame S |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 3.0 2023 frame L | від 1 729 zł | 3 пропозиції | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame M | від 1 729 zł | 8 пропозицій | ||
KROSS Trans 3.0 2023 frame S | від 2 099 zł | 8 пропозицій |