Велосипед KROSS Trans 4.0 2022 frame L
Фото 32 |
KROSS Trans 4.0 2022 frame L рама Lрама M |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог KROSS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі KROSS.
Купити KROSS Trans 4.0 2022 frame L
Rower trekkingowy Kross Trans 4.0 2022 | 2 239 zł |
Kross Rower Trans 4.0 28 L 19" rower niebieski/biały połysk 12 | 2 399 zł |
Kross, Rower, Trans 4.0 L 28”, biały, męski | 2 099 zł |
Kross, Rower, Trans 4.0 L 28”, biały, męski | 2 999 zł |
Жіночу модель байка KROSS Trans 4.0 2022 можна розглядати як в амплуа велосипеда для поїздок у ритмі міського життя, так і як туриста для підкорення далеких дистанцій.
Система амортизації
Велосипед зустрічає райдера рамою відкритої геометрії із заниженим розміщенням верхньої труби. Матеріалами виготовлення рами стали сплави на основі алюмінію. Сильні позиції моделі підкріплюються великими колесами з розмірами 28 дюймів у діаметрі, які мають відмінний накат. На випадок пересування поганими дорогами в байку передбачається спільна робота передньої пружинно-еластомірної вилки SR Suntour M3010 та підсидельної амортизації.
Якісні та надійні комплектуючі
У моделі застосовується внутрішня прокладка тросів для керування перемиканням передач і задніми гальмами. 21-швидкісна трансмісія велосипеда виконана за формулою 3х7. В її основі лежать комплектуючі класу Shimano Tourney із заднім перемикачем Shimano Acera. На пряме кермо байка винесено тригерну монету для вибору передач. Рульова стійка у моделі підтримує регулювання виносу.
Багатий комплект
У дощову погоду одяг райдера захищають від бруду з-під коліс довгі крила. Вантаж велосипедом передбачається перевозити на задньому багажнику. Також модель обзавелася відкидною підніжкою для паркування, дзвінком і штатним світловим обладнанням для безпечних поїздок у темний час доби. З таким оснащенням забезпечений комфорт поїздок за кермом KROSS Trans 4.0 2022 практично у будь-яких умовах.
Модификації KROSS Trans 4.0 2022 frame L
Ціни на KROSS Trans 4.0 2022 frame L |
---|---|---|---|---|
KROSS Trans 4.0 2022 frame L | від 2 099 zł | 4 пропозиції | ||
KROSS Trans 4.0 2022 frame M | від 2 699 zł | 2 пропозиції |