Велозамок / блокатор ABUS 540/160HB300
Фото 4 |
ABUS 540/160HB300 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABUS 540/160HB300
Усі ціни 12 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ABUS zapięcie rowerowe 540 Granit X-Plus U-lock czarny/szary 11179 | 373 zł |
Abus Granit Xplus 540/160hb300+shb U-lock Czarny 30 cm 69075 | 462 zł |
Zapięcie U-Lock Abus Granit XPlus 540 | 501 zł |
Abus Abus Granit X Plus 540/160HB300+EaZy KF Grey Grey 11185 | 498 zł |
ABUS Granit X-Plus 540/160HB300 + EaZy KF | 468 zł |
ще 7 пропозицій
Додаткові функції і можливості велозамка / блокатора ABUS 540/160HB300:
- Підсвічування ключа
РекомендуємоПорівняти в таблиці →