Zamek rowerowy / blokada ABUS 540/160HB300
Zdjęcia 4 |
ABUS 540/160HB300 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 540/160HB300
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS zapięcie rowerowe 540 Granit X-Plus U-lock czarny/szary 11179 | 373 zł |
Zapięcie U-Lock Abus Granit XPlus 540 + USH540 | 523 zł |
Abus Granit Xplus 540/160hb300+shb U-lock Czarny 30 cm 69075 | 462 zł |
Abus Abus Granit X Plus 540/160HB300+EaZy KF Grey Grey 11185 | 503 zł |
ABUS Granit X-Plus 540/160HB300 | 412 zł |
pokaż 8 ofert
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS 540/160HB300:
- Kluczowe podświetlenie
PolecamyPorównaj w tabeli →