Велозамок / блокатор ABUS 345 Trigger Alarm
Фото 4 |
ABUS 345 Trigger Alarm |
|
Глибина прорізу – 60 мм, товщина болта – 5 мм.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ABUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ABUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ABUS 345 Trigger Alarm
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Abus Abus Trigger Alarm 345 Red Motocyklowe Zabezpieczenia, blokady Red 55 | 240 zł |
Abus Trigger Alarm 345 Blokada Tarczy Hamulcowejżółty | 266 zł |
Blokada Tarczy Abus Trigger Alarm 345 | 310 zł |
Abus Abus Trigger Alarm 345 Yellow Motocyklowe Zabezpieczenia, blokady Yel | 225 zł |
Abus Trigger Alarm 345 Blokada Tarczy Hamulcowejczerwony | 266 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →