Zamek rowerowy / blokada ABUS 345 Trigger Alarm
Zdjęcia 4 |
ABUS 345 Trigger Alarm |
|
Głębokość cięcia wynosi 60 mm, grubość śruby wynosi 5 mm.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS 345 Trigger Alarm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus Abus Trigger Alarm 345 Red Motocyklowe Zabezpieczenia, blokady Red 55 | 240 zł |
Abus Trigger Alarm 345 Blokada Tarczy Hamulcowejżółty | 266 zł |
Blokada Tarczy Abus Trigger Alarm 345 | 310 zł |
Abus Abus Trigger Alarm 345 Yellow Motocyklowe Zabezpieczenia, blokady Yel | 225 zł |
Abus Trigger Alarm 345 Blokada Tarczy Hamulcowejczerwony | 266 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →