Zamek rowerowy / blokada ABUS Bordo Combo 6100/90
Zdjęcia 9 |
ABUS Bordo Combo 6100/90 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Bordo Combo 6100/90
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS Bordo Combo 6100/90 składana blokada z etui - blokada rowerowa z hart | 319 zł |
Zapięcie składane Abus Bordo Combo 6100 + ST | 329 zł |
Abus Bordo Lock Bordo 6100 90 Black/90cm 72990 | 391 zł |
ABUS Bordo Combo 6100 SHFL składane zapięcie szyfrowe z magnetycznym uchwy | 417 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →