Zamek rowerowy / blokada ABUS Cobra 10/200 (11167)
Zdjęcia 5 |
ABUS Cobra 10/200 |
|
Możliwość zamontowania dowolnej kłódki lub zastosowania w połączeniu z zamkiem typu U-lock.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Cobra 10/200
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Abus 11167 Linka Antykradzieżowa Czarny 200 cm | 90 zł |
ABUS Dodatkowa linka zabezpieczająca z zakończeniami z pętlą, pokryta twor | 241 zł |
Abus Wire Cobra 10 mm 200 cm 11167 | 91 zł |
Abus Cobra 10 Cable Lock Czarny 2 m 11167 | 90 zł |
Zapięcie linkowe Abus Cobra 10 | 102 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →