Zamek rowerowy / blokada ABUS Cobra 10/1000 (207815)
Zdjęcia 5 |
ABUS Cobra 10/1000 bez zamkao dużej długości |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ABUS 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ABUS.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ABUS Cobra 10/1000
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ABUS COB101000 kabel pętli Cobra 20781 | 197 zł |
Abus Cobra 10 Cable Lock Czarny 10 m 20781 | 177 zł |
Zapięcie linkowe Abus Cobra 10 | 199 zł |
Zaawansowane funkcje i możliwości zamka rowerowego / blokady ABUS Cobra 10/1000:
- Możliwość założenia dowolnej kłódki lub użycia w połączeniu z U-lockiem
PolecamyPorównaj w tabeli →